SEO

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو نامی است که به مجموعه ای از فعالیت ها که باعث بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشترمی شود، داده شده است. گوگل برای نمایش صفحات جستجو شده دو فاکتور مرتبط بودن ومعتبر بودن را در نظر میگیرد. معتبر بودن معمولا به وسیله تعداد لینک هایی که از سایر صفحات به این  صفحه داده شده است سنجیده می شود. تعداد زیادی از کاربران اینترنت صفحات مورد نظر خود را از طریق موتورهای جستجو پیدا می کنند میکنند، از اینرو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجواهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
عملیات  SEO و بهینه سازی وبسایت ها را می توان به دو دسته ی زیر تقسیم کرد:
1. بهینه سازی پارامترهای درون سایت (On-Page Factors): پارامترهای درون سایت نظیر نام دامنه، عنوان صفحات، متن صفحات، متاتگ ها، html تگ ها و کلیه موارد دیگر که درون خود سایت است.
2. بهینه سازی پارامترهای بیرون سایت (Off-Page Factores): نظیر بالابردن محبوبیت سایت، بهینه سازی متن لینک هایی که به سایت لینک می شود، فعالیت در شبکه های اجتماعی یا تبلیغ سایت در دیگر سایت های مرتبط می باشد.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
  • باعث ایجاد برند می شود.
  • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
  • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

کلیه وبسایت های طراحی شده توسط گروه پویش از قابلیت سئو پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند و امکان استفاده از کلیه فاکتور های درون صفحه ای پیشبینی شده است همچنین کلیه آموزش های مربوط به تولید محتوای کارا برای سئو در مجموعه آموزشهای هنگام تحویل وبسایت برای مشتریان فراهم شده است. به علاوه گروه پویش آمادگی دارد جهت کنترل و رصد کلیه فاکتور های بیرون صفحه ای در خدمت مشتریان محترم باشد. لازم به ذکر است این کنترل تنها شامل وبسایت های طراحی شده توسط گره پویش نبوده و کلیه مالکین وبسایت ها میتوانند نسبت به درخواست پایش وبسایت خود با گروه در تماس باشند.

ثبت سفارش

پیش از هرگونه فعالیت تبلیغاتی پیشنهاد میکنیم جهت بالا رفتن راندمان و همچنین ایجاد ادبیات مشترک در طراحی و تولید این صفحه را با دقت مطالعه نمائید.

All Rights Reserved 2000-2016
Designed by 3DQuest