طراحی وب

به طور خلاصه، طراحی وب سایت به معنای برنامه ریزی، ایجاد و به روز رسانی وب سایت است. طراحی وب سایت همچنین شامل معماری اطلاعات، ساختار وب سایت، رابط کاربری، ارگونومی ناوبری، طرح بندی وب سایت، رنگ، کنتراست، فونت ها و تصاویر (عکاسی) و همچنین طراحی آیکون ها می باشد. همه این عناصر با هم در طراحی یک وب سایت در نظر گرفته می شود. اغلب، از واژه "طراحی" به عنوان یک جنبه بصری یاد می کنند. در واقع، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی تر مانند قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح، عادات کاربر، منطق و ناوبری و چیزهای دیگر که باعث سادگی کار با وب سایت و به دست آوردن نتیجه جستجوی سریعتر است می باشد.

پنج بخش اصلی در طراحی وب وجود دارد:

  • محتوا - این بخش شامل اطلاعات و نوع دسته بندی آنهاست. محتوای هر وب سایت توسط ساختار کلی مانند HTML گسترش پیدا میکند.
  • دید بصری - این قسمت از وب سایت معمولا توسط HTML , CSS و یا حتی Flash و یا عناصر گرافیکی دیگر ایجاد و گسترش داده میشود. این جنبه یکی از بارزترین بخش های هر وب سایت است اما مهمترین بخش نیست.
  • فناوری - درست است که میتوان محتوای وب سایت را توسط HTML و یا CSS گسترش داد اما مشخصا میتواند توسط سایر زبان ها و استانداردهای برنامه نویسی وب نیز گسترش یابد.
  • جابجایی اطلاعات - سرعت و قابلیت اطمینان و امنیت از جابجایی اطلاعات در بستر اینترنت بسیار مهم است و به صورت مستقیم با سخت افزار/نرم افزار و معماری شبکه ارتباط دارد.
  • هدف - دلیل وجود یک وب سایت. اغلب به این موضوع از جنبه اقتصادی نگاه میشود و یکی از عناصر مهم در طراحی هر وب سایت است. این عنصر با توجه به تصمیمات مدیران سایت جهت داده میشود.

فقط 90 ثانیه زمان میبرد که نظر یک مشتری در خصوص محصولی شکل بگیرد و بین 62 تا 90 درصد این نظر بر پایه رنگ های آن محصول استوار است. طراحان زیادی بر این باورند که “ترکیب رنگی، میتواند یک سبک یا احساس را تحت تاثیر قرار دهد و این یک نکته ضروری برای برند سازی و طراحی وب سایت می باشد. برای هر کسب و کاری مهم است که مشتری هدف خود را در سایتش نگه دارد.

متخصصین طراحی وبسایت در گروه پویش با قویترین تکنولوژی های روز دنیا اقدام به طراحی وبسایت شما میکنند تا علاوه بر داشتن وبسایتی زیبا و کارا، بالاترین ضریب اعتماد پذیری را نسبت به وبسایت خود داشته باشید و حتی در مواردی که نیاز به جمع آوری اطلاعات حیاتی و ارزشمند مشتریان خود دارید نگران از دست رفتن اطلاعات و حمله رقبا به وبسایت خود نباشید.

ثبت سفارش

پیش از هرگونه فعالیت تبلیغاتی پیشنهاد میکنیم جهت بالا رفتن راندمان و همچنین ایجاد ادبیات مشترک در طراحی و تولید این صفحه را با دقت مطالعه نمائید.

All Rights Reserved 2000-2016
Designed by 3DQuest